Post by cris » Wed Sep 06, 2017 7:23 pm

من 25 سالمه می خوام طراح سایت بشم ایا باید اوا اچ تی ام ال و سی اس اس یاد بگیرم .....یا ووردپرس؟؟؟؟
یه مشکل جدی دیگه ای هم دارم
من به داشتن مدرک اهمیت میدم...ولی بخاطر یه سری مشکلات و بدشانسی روزگار نتونستم ادامه تحصیل بدم و رشته ام ریاضی بود و مدرک دیپلم رو که گرفتم در پیش دانشگاهی درسهای تخصصی نتونستم پاس اش کنم..مدرک دیپلم موندم....و حالا تقریبا هفت هشت ساله که فاصله گرفتم از درس و کتاب و تنها چیزی که یادمه جدول ضربه....و با این فکر و مدرکی که دارم نمی تونم چیز ها و حرفه های جدیدی یاد بگیرم چون گفتم که به مدرک خیلی حساس ام و با مدرک دیپلم ....نمیتونم فکر ام رو تغییر بدم....وگرنه سئو که چیزی نیست ...سخت تر اشو هم توانایی رو دارم.....هر چی هم زور میزنم تا ادامه تحصیل بدم ...اعصاب ام نمیکشه...الان 25 سالمه تازه با سئو اشنا شدم و حتی در نصب وورد پرس مبتدی و صعیف هستم چه برسه به طراحی سایت.....من چطور میتونم خودم رو از این وضعیت نجات بدم....سن ام هر چه میره بالا شدید افسرده میشم....با اینکه توانایی و استعداد های زیادی دارم ولی شکست در تحصیلات و ماندن در مدرک دیپلم و پاس نکردن پیش دانشگاهی .....افسرده.. ام کرده...... و به خدا نمیدونم چکار کنم سن ام اگه کم بود یه کاری میشد کرد ولی الان من 25 سالمه و نزدیک به 26 سالگی بدون سرمایه و حرفه هر چه سن ام بره بالا بدبخت تر میشم.پایین بودن مدرک که کنار و در این جامعه به مدرک و پول اهمیت میدن... ببخشید که زیاد نوشتم .... چون واقعا هنگ کردم تو زندگی... سپاس فراوان

یو پی اس-قیمت یو پی اس-فروش یو پی اس-نودی

Newbie

Location - tabriz

Post by amirH2010 » Tue Sep 12, 2017 1:34 pm

اگر شما می خوای طراحی وب سایت انجام بدی اول باید Htmlوcssرو بلد باشی این زبان زبان مادر طراحی وب سایت م هست و اگر می خوای با ورد پرس هم کار کنی باید html و css رو بلد باشی و اگر هم کد نویسی بخوای انجام بدی علاوه بر این زبان باید زبان php و دیگر زبان های برنامه نویسی هم بلد باشی

طراحی وب سایت | طراحی سایت ارزان | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت شرکتی |ساخت سایت | طراحی لوگو

New member

Post by engiyar.ir » Wed May 30, 2018 5:59 pm

خیلی جالبه!!!
پس این سایتهایی که تو امضا گذاشتین چیه؟
تا حالا ندیده بودم اینجوری بک لینگ جمع کنن.شیوه جالبی بود

اینجی یار | مرجع آموزش آباکوس
آموزش تصویری Abaqus | فیلم آموزش آباکوس
انجام پروژه های دانشجویی با آباکوس | صحت سنجی با آباکوس
تحلیل دینامیکی غیر خطی | Incremental Dynamic Analysis
ضریب رفتار | Response modification factor
آموزش مش بندی در آباکوس | تحلیل پوش اور
دیوار برشی فولادی | Steal Plate Shear Wall