Post by modernhosting.ir » Sat Oct 01, 2016 2:01 am

درود بر شما دوستان عزیز
بنده میخوام قالبهایی زو برای همخوانی با اخرین نسخه ها ترجمه کنم نیاز به راهنمایی دارم اگر کسی هست که بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم


Posts

Joined
Wed Sep 21, 2016 7:43 pm

Post by buralan » Sun Dec 25, 2016 3:33 am

مشکلتون در کدام قسمت هست؟ شرح بفرمایید لطفا

آژانس مسافرتی


Newbie

Posts

Joined
Sun Dec 25, 2016 3:24 am
Location - Iran

Post by Siah » Wed Feb 01, 2017 11:33 pm

سوالتون خیلی کلی هست. دقیقا چه مشکلی دارید؟

User avatar
Newbie

Posts

Joined
Wed Jan 04, 2017 11:00 am
Location - تهران

Post by seotabriz » Tue Feb 07, 2017 11:23 pm

منم همین مشکلو دارم

کاشت مو در تبریز


Newbie

Posts

Joined
Tue Feb 07, 2017 11:18 pm


Post by rezakianoosh » Mon Apr 24, 2017 11:19 am

سلام
همینطور که دوستان اشاره کردن سوالتون خیلی کلی هست.
اصولا برای فارسی سازی باید فایل راست چین یا rtl.css ایجاد کنید و بخشهای مختلف پوسته رو راست چین کنید.
برای تغییر زبان که بخش مهم فارسی سازی هست هم باید فایل زبان قالب رو با استفاده از نرم افزارهای ویرایشگر ادیت کنید. یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ویرایش فایلهای زبان po edit هست.

طراحی قالب وردپرس , اطلاعات پزشکان ایران , تبدیل psd به قالب وردپرس


Newbie

Posts

Joined
Sun Apr 23, 2017 2:54 pm


Post by musicmand95 » Mon Jul 10, 2017 12:17 pm

باید دقیقا مشکل رو بگید تا راه حل در صورت امکان داده شه

دانلود آهنگ جدید


Newbie

Posts

Joined
Thu Jul 06, 2017 3:49 pm


Post by noyasystem » Fri Aug 25, 2017 5:56 am

احتمالا منظور ایشون چپ چین و راست چین کردن قالب ها در طراحی سایت است اگر درست متوجه شده باشم.

Newbie

Posts

Joined
Thu Aug 17, 2017 12:59 pm

Post by amirH2010 » Wed Aug 30, 2017 6:34 pm

بله مشکل شما دقیقا کجا هست
همونطور که دوستان عرض کردند شما سوال کلی ای پرسیدی

طراحی وب سایت | طراحی سایت ارزان | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت شرکتی |ساخت سایت | طراحی لوگو


New member

Posts

Joined
Wed Aug 30, 2017 6:16 pm


Post by kasrakh93 » Mon Sep 25, 2017 4:52 pm

بسیار ممنون از اطلاعات خوبتون

طراحی وب سایت
web design


Newbie

Posts

Joined
Mon Sep 25, 2017 4:46 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests