Community Forums

Andere opties voor pakketdiensten?

Over extensies, modules en wijzigingen in de (core) code.

Andere opties voor pakketdiensten?

Postby kramer65 » Thu Jun 07, 2012 1:00 pm

Hallo,

Op dit moment zijn wij bezig met het opzetten van een webshop. Voor het versturen van de producten hebben we uiteraard een pakketdienst nodig en hiervoor komt traditioneel gezien natuurlijk TNT in beeld. TNT heeft naar het schijnt een goede support met hun Parcelware software (nog niet getest) en de prijzen zijn €6,25 per pakket (onder de 10 kilo).

Ik heb hiernaast ook even zitten kijken naar DHL4you.nl. Naast het feit dat ik het nogal een cheezy naam vindt, valt mij vooral op dat de site extreem simpel is. Ik heb zitten zoeken naar een manier waarop ik de pakket-bonnen zelf kan uitprinten. Gezien ik er nergens iets over kon vinden heb ik ze even gemaild met de vraag of ze iets vergelijkbaars als parcelware hebben. Het antwoord was als volgt:
Via de dienst http://www.dhlforyou.nl kunt u de adressen vanuit een excelbestand daar naartoe overhevelen. Dit kunt u doen per 15 adressen per keer.
Het voorbeeld wat u aangeeft met het csv bestand valt onder een andere dienst als klanten minimaal 50 pakketten per keer laten afhalen.

Het hele proces moet absoluut geautomatiseerd worden, dus elke dag zelf uploaden is geen optie. 50 pakketten per keer zullen het echter niet zijn, dus ook die optie valt af.

Mijn vragen zijn dus eigenlijk; welke dienst gebruiken jullie? Zijn jullie daar tevreden mee? Kennen jullie nog andere pakketdiensten die het mogelijk maken om zelf pakketbonnen af te drukken?

Alle tips zijn welkom!
kramer65
 
Posts: 37
Joined: Tue May 22, 2012 10:22 am

Re: Andere opties voor pakketdiensten?

Postby dsanders » Thu Jun 07, 2012 5:44 pm

Hoi Kramer65,

Wij maken gebruik van het Sisow pakket.
Ideal transacties kosten dan 0,45 cent.
Je kunt dan het pakket versturen via Esend, kosten hiervoor zijn 5,50 per pakket maar de ideal kosten worden dan weer in mindering gebracht.
Aan het einde van de lijn betaal je dan 5,05 totale kosten per pakket.
Zij maken gebruik van de pakketdienst van DHL.
Dagelijks print je je labels via de website van sisow, DHL komt dan de pakketjes afhalen en bied ze de volgende dag maximaal 4 keer aan op het afleveradres.
Een hele uitgebreide service dus voor weinig geld.

Wij hebben hier erg positieve ervaringen mee!

Gr. Dave
dsanders
 
Posts: 33
Joined: Tue Jul 12, 2011 5:01 pm

Re: Andere opties voor pakketdiensten?

Postby kramer65 » Thu Jun 07, 2012 6:50 pm

Tjonge Dave. Het lijkt bijna te mooi om waar te zijn. Het scheelt grofweg de helft met TNT en DPD als je het ophalen erbij rekent (naar wat ik zojuist heb uitgevonden). Ook zie ik nergens minimum hoeveelheden staan wat betreft de hoeveelheid pakketten, wat vooral voor een startende ondernemer natuurlijk fijn is..

Enig nadeel is dat ze geen API hebben voor het automatiseren van de pakbonnen, maar daar moeten we wel een weg mee kunnen vinden denk ik.

Zijn er nog toevallig meer mensen met ervaring met Esend en/of Sisow?
kramer65
 
Posts: 37
Joined: Tue May 22, 2012 10:22 am


Return to Extensies & Modificaties

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Hosted by Arvixe Web Hosting